Rextom ReclameTechniek projecten

Volledige carwrap en voertuigbelettering voor Dakexpres

×
Dakexpres Carwrap

Volledige carwrap en voertuigbelettering voor Dakexpres

De lak van deze werkbus van Dakexpres had zijn beste tijd gehad: vervaagd, dof en niet meer passend bij de uitstraling die je als professioneel bedrijf wilt laten zien. Daarom hebben we de bus volledig zwart gewrapt, waardoor het voertuig weer strak, egaal en als nieuw oogt.

Na de full wrap hebben we de bus voorzien van reclame in de herkenbare huisstijl van Dakexpres. Zo is de bus niet alleen opgefrist, maar ook veranderd in een rijdend visitekaartje dat direct herkenbaar is op de weg.

Een mooi voorbeeld van hoe carwrapping en voertuigbelettering samen zorgen voor een duurzame oplossing: een bus met een diepzwarte kleur én maximale zichtbaarheid voor de klant.

Offerte aanvragen

"*" geeft vereiste velden aan

Over Rextom

Rextom ReclameTechniek

Allround Reclamebureau

Totaaloplossingen

Rextom ReclameTechniek is ooit begonnen vanuit een passie voor het ontwerpen van vrachtwagens en bedrijfsauto’s. Ons bloed gaat hier nog steeds sneller van stromen. Net zoals het werken aan totaalconcepten. Onze passie is om de merkbeleving en uitstraling van jouw bedrijf te verbeteren.

Neem contact op

Fijne samenwerkingen

NEP Logo
logo villatent
SBM Offshore logo
Remia logo
weblogo nedcargo
logo-gwoon
GO-tan logo
Logo Chio

Neem contact op

Wij denken graag met je mee over jouw reclame vraagstukken. Heb je een vraag over Rextom of over onze werkzaamheden? Vul hieronder je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

085 – 00 30 242

"*" geeft vereiste velden aan

Rextom Reclametechniek

085 00 302 42
info@rextom.nl

Ons adres
Bonnetstraat 27
6718 XN Ede
Routebeschrijving

KvK 67730531

Volg ons op Social Media!
Instagram
Linkedin
Youtube