Rextom ReclameTechniek Mad Men Don Draper Quote

Één team, één taak

Wij werken bij Rextom ReclameTechniek met een groep creatievelingen en doorgewinterde technische vaklieden. Wij draaien onze hand er niet voor om uw reclame op 70 meter hoogte te monteren of een stand ergens in Europa op te bouwen. In de jaren zijn wij uitgegroeid tot een gedegen en ervaren team en richten ons vooral op een totaalconcept in instore en outdoor signing. Onze speciale afdeling standbouw ontwerpt en bouwt uw stand geheel op maat. Met een aantal flexibele krachten de- en monteren wij uw stand op elke Expo in Europa.

Maakt u zich vooral niet te druk om uw reclame, dat doen wij wel…

Wij staan voor u klaar!

Evert van ‘t Foort
Creatief Brein


evert@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Evert

Antoinette ter Haar
Financiën


antoinette@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Antoinette

Dick van Ruiswijk
Planning


dick@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Dick

Dennis Pol
Grafische Vormgeving


dennis@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Dennis

Jim Floris
Werkvoorbereiding


jim@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Jim

Maurice vd Sprenge
Signmaker


maurice@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Maurice

Faith van Ginkel
Allround Medewerker


faith@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Faith

Jij
Word jij onze nieuwe collega?


Bekijk onze vacatures

Rextom ReclameTechniek Vacature
© Copyright - Rextom ReclameTechniek B.V.