Creativiteit in combinatie met vakkennis

Binnen ons reclamebureau werken wij met allround creatievelingen en technische vaklieden. Samen zijn we één team met één taak. Daardoor is niks voor ons te gek… Een compleet nieuwe huisstijl ontwerpen? Reclame op een hoog gebouw plaatsen? Of bijvoorbeeld een stand bouwen ergens in Europa? Rextom ReclameTechniek draait zijn hand er niet voor om!

Totaalconcepten

Ons specialisme is het bedenken en uitvoeren van totaalconcepten. In het bijzonder instore en outdoor signing. Ook zijn wij ons de afgelopen jaren specifiek gaan richten op reclame in de transport / logistieke branche. Vandaar dat wanneer het over truckstyling gaat, wij letterlijk aan een half woord genoeg hebben.

Standbouw

Hetzelfde geldt voor het opbouwen van stands op beurzen. Wij hebben namelijk het ultieme expo-systeem in huis! Onze speciale afdeling standbouw ontwerpt uw stand niet alleen op maat, maar monteert en demonteert deze ook op elke Expo in Europa. Daarnaast richten we de stand geheel naar uw wens in.

Expertise en service

U kunt bij ons altijd rekenen op expertise en uitstekende service, omdat reclame voor u maken onze passie is. In alle soorten en maten bovendien. Kortom: wij staan voor u klaar om betekenisvolle reclame te maken. Dus bent u er ook klaar voor? Neem dan contact met ons op via 085 0030242 en kom de mogelijkheden vrijblijvend bespreken!

Rextom ReclameTechniek Mad Men Don Draper Quote

Wij staan voor u klaar!

Evert van ‘t Foort
Creatief Brein


evert@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Evert

Antoinette ter Haar
Financiën


antoinette@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Antoinette

Dick van Ruiswijk
Planning


dick@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Dick

Jim Floris
Werkvoorbereiding


jim@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Jim

Juliette den Hartog
Marketing-Communicatie / Grafische Vormgeving


juliette@rextom.nl

marketing communicatie grafische vormgeving

Niels Schuurman
Signmaker


info@rextom.nl

signmaker signing

Maurice vd Sprenge
Signmaker


info@rextom.nl

Rextom ReclameTechniek Maurice

John Hoeve
Accountmanager


john@rextom.nl

reclamebureau ede bunschoten-spakenburg
© Copyright - Rextom ReclameTechniek B.V.